• 21.08.07, 14:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arco Vara suuromanik müüs aktsiaid

Tallinna börsi andmetel on eelmisel nädalal Arco Vara aktsiaid müünud Hillar-Peeter Luitsalu firma HM Investeeringud.
Tänase ehk 21. augusti seisuga oli Tallinna börsi andmetel HM Investeeringute osalus Arco Varas 19,45 protsenti. Eelmisel nädalal oli osalus veel 21,18 protsenti. Arco Vara teatel peab tegu olema väärtpaberikeskuse eksitusega, sest nende andmetel pole Luitsalu aktsiaid müünud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele