Eesti üks jõukamaid ärimehi Toomas Toolile
avab Gruusias uksi seal lausa ebajumala staatusesse tõusnud presidendi nõunik
Mart Laar.
Laar viis Tooli tänavu kevadel kokku "õigete inimestega" riigiaparaadis, kohtuti valitsuse ministritega ja väidetavalt isegi president Mikhail Saakašviliga, kirjutas Eesti Ekspress.
Ekspressi andmetel tegeleb Tooli äriga Gruusias ja Rumeenias endine parlamendisaadik, respublikaan Indrek Raudne. "Ma ei aja tema äriasju. Mul ei ole temaga ühtki äri," lükkab Raudne aga info ümber.
Mida Tool Gruusias täpselt ostab, pole teada. Ekspressi andmetel tahab ta suurt tükki magusast kinnisvarast Tbilisi kesklinnas ja vanalinnas. Inimesena on Tool üsna edev: elab Monacos mitusada miljonit maksvas villas ning sõidab ringi sigarikujulise kiirpaadiga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.