Magusatootja Kalev teenis tänavuse
majandusaasta neljandas kvartalis 5,2 mln krooni kasumit.
Veel mullu neljandas kvartalis teenis ettevõte 40,1 mln krooni kahjumit. Ettevõtte käive kasvas 17 protsenti, 204,1 mln kroonini.
Kalev kavatseb parandada nii kondiitri-, kui piimatoodete tulusust läbi sortimendi korrastamise ja tootmise efektiivsuse tõstmise. Pagaritoodete osas kavatseb Kalev kasvada kolmandale kohale. Meediavaldkonnas kavatseb Kalev uuendada tooteportfelli sisuliselt ja kujunduslikult. Kalev kavatseb algaval majandusaastal turule tuua uue telekanali, kirjutas ettevõte börsiteates.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.