Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Leedu piiril ootab mobiilikasutajaid ebameeldiv üllatus
Leedu piiri lähedal reisivad ja puhkavad
mobiilikasutajad satuvad soovimatult naaberriigi mobiilivõrku, kirjutas Verslo
Zinios.
Nimelt hakkavad nende mobiilid kasutama naaberriikide teenusepakkujate mobiilivõrku ja kulud suurenevad oluliselt. Iga aasta kasvab ohvrite arv. Telefonioperaatorid on võimetud olukorda lahendama, kuna tõeline probleem on klientide hooletus.
Vanasadama kinnisvaraarenduse algus pole enam kaugel. Tallinna Linnavolikogu võttis 2. aprillil 2026 vastu Tallinna Sadama kaks detailplaneeringut: „A-reisiterminali ning kruiisiterminali ala“ ning „D-terminali ja lähiala“, millele Tallinna linn korraldab lähiajal avaliku väljapaneku. Menetluses on veel kolm detailplaneeringut: „Admiraliteedi basseini ümbruse“, „Vanasadama põhjaosa“ ning „Vanasadama lõunaosa“. Lisaks on Tallinna Sadam kaasatud kahe krundiga teisel pool Reidi teed Tuukri tänavaga seotud detailplaneeringusse.