• 10.09.07, 15:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Moskvas korterimüük kiratseb

Moskvas kasvas kaasaegses kivimajas asuva korteri ruutmeetri hind septembri alguses 4539 dollarini, vahendas Lenta.ru, korterimüük kiratseb.
Moskva korteri ruutmeeter maksab keskmiselt 4065 dollarit, kõrge paneelmaja ruutmeeter 4061 dollarit ja paneelmaja tüüpkorter kuni 3760 dollarit ruutmeetri kohta.
Samal ajal jääb Stalini-aegsete korterite ruutmeetri hind 3993 ja 4825 dollari vahele.
Korterit osta pole Venemaal praegu kasulik, vahendab Lenta.ru, kuna raha on hetkel tulusam hoiustada pangas.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Moskva kinnisvaraturul valitseb stagnatsioon veel mitmeid kuid. Ehkki septembris ruutmeetri hinnad tõusid, eelnes sellele suvel 50dollariline langus.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele