Ehitusmaterjalide TOPis kolmandale kohale jõudnud Viking Window AS tegevjuhi Ilmar Iva tööjõu puudust ei näe, kirjutas Äripäev.
"Tööjõu puudust ei ole, samas pole ka töölesoovijate järjekorda," kinnitab Ilmar Iva.
"Ettevõttes töötavad inimesed, kes tahavad tööd teha ning kes on võimelised pidevalt juurde õppima. Meil on võimalik nii horisontaalne kui ka vertikaalne areng," rääkis Iva.
Viking Window põhitoodanguks on vaakum-sügavimmutatud puidust aknad ja välisuksed. Lisaks Eesti kodudele võib Viking aknaid leida isegi Ameerika Ühendriikide ning Jaapanis.
"Iseloomustaksin Viking Window`d kui väga hästi organiseeritud ettevõtet. Neil on tõeliselt hästi töötav kvaliteedisüsteem ning tegemist on meie jaoks äärmiselt mõistva ja paindliku koostööpartneriga," ütles AS Baltiklaas juhataja Tiit Raud Äripäevale.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Uudised
  • 06.08.26, 06:15
Üürileandjad küsivad Tallinnas ja Tartus eriti krõbedat hinda
3
Uudised
  • 22.04.26, 10:40
Pindi ja Nordecon müüvad Vektori elu- ja äripindu. Ent sellel arendusel on oluline eelis
Hoone arendajal pole põhjust nutta - selle hoonega ollakse pikas plaanis võidus
4
Uudised
  • 06.08.26, 14:06
Eksperdid: kinnisvarainvesteering ja flippimine pakuvad võimalusi, aga ära armu sellesse
5
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
6
Uudised
  • 07.08.26, 08:00
Korteriühistute valus dilemma: kokkuhoid või kulude edasilükkamine?
Millest koosneb hoone pikaajaline remondikava? Mida tuleb laenu võtmisel võrrelda? Mida märkab kogenud haldur? Millest koosneb tark kokkuhoid?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele