Salva Kindlustus maksis tänavu augustis
15,7 miljonit krooni hüvitisi.
Võrreldes möödunud aasta sama perioodiga on vähenenud makstud hüvitised 26,2%. Tavapäraselt maksti kõige rohkem hüvitisi liikluskindlustuses – üle 8,4 miljoni krooni ja kaskokindlustuses – ligi 4,9 miljonit krooni.
Sõidukitega seotud kahjusid oli augustis kokku 657, neist 371 liiklusjuhtumit ja 286 kaskojuhtumit.
Varakindlustuse hüvitisi maksis Salva Kindlustus augustis ligi 1,6 miljonit krooni, hüvitamisele kuulusid enamasti tule- ja veekahjud. Reisikindlustuses hüvitati peamiselt reisitõrke- ja tervisekahjusid, kokku 0,7 miljoni krooni eest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud kahjukindlustusselts, mille turuosa on juuli lõpu seisuga Finantsinspektsiooni andmetel ligi 10%. Salva Kindlustusel on kokku 24 esindust ja müügipunkti kõigis Eesti suurimates linnades.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.