• 13.09.07, 10:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Börsikommentaar: nafta hind tegi rekordi

Nafta hind kerkis eile päeva sees New Yorgis rekordilise 80,18 dollarini barrelist.
Varasem rekord oli 78,77 dollarit, mis saavutati 1. augustil.
Viimaste hindade järgi maksis nafta USAs 79,91 dollarilt ja Londonis 79,77 dollarit barrelist.
Nafta hinnatõusu põhjustas USA nafta laovarude oodatust järsem vähenemine. Teiseks muretsemise ajendiks sai Humberto nimeline troopiline torm Mehhiko lahel, mis võib segada tootmist ja rafineerimist.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Läinud nädalal tegi USA nafta laovaru läbi selle aasta suurima nädalase kukkumise, vähenedes 7,01 mln barreli võrra.
"Inimesed arvasid, et laovarud on head, kuid see enam nii ei ole," ütles Bloombergile Commonwealth Bank of Australia toorainestrateeg Tobin Gorey. "Nüüd vaadatakse neljanda kvartali poole, kui nõudlus talve tõttu tipneb, globaalselt."
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 09:58
AI ei muuda kinnisvarasektorit futuristlike robotitega, vaid paneb hooned enda ajalugu mäletama
Kinnisvarasektoris ei kulutata täna kõige rohkem aega ehitusplatsil või koosolekutel, vaid info otsimisele. Sama hoone kohta võib eksisteerida korraga mitu erinevat “tõde”, millest üks asub Excelis, teine PDF-is, kolmas haldustarkvaras ja neljas kellegi peas. Kui kellelgi on nüüd ja kohe vaja teada, millal mingil hoonel katus vahetati, kui suur on tegelik üüritav pind või kas ventilatsioonisüsteemil on kehtiv hooldusleping, võib vastuse leidmine võtta tunde või isegi päevi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele