• 18.09.07, 12:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Svedbergs müüb Eestis ärakolimise tõttu tootmiskompleksi

Seoses sanitaarkeraamikat tootva ettevõtte Svedbergs Estonia tootmise ärakolimisega Eestist, otsustas ettevõte müüa või välja rentida oma büroo- ja tootmiskompleksi Tänassilma tehnopargis.
Kõne all on Piirimäe 14 ja 14b kinnistu, mis valmis alles kolm aastat tagasi 2004. aastal, mil Svedbergs Eestisse kolis. 10 276 m2 suurusel kinnistul paiknev hoone on 5987,5 m2, millest olme- ja büroohooned 1033,5 m2 ja tootmissektsioon 4954 m2, teatas 1Partner Kinnisvara, mis müügi ja rendiga tegelema hakkab.
Kinnistu maksumuseks on 85 miljonit krooni.
1Partner Kinnisvara äripindade grupijuhi Vallo Panki sõnul on tegemist logilistilselt väga hea asukohaga. "Hoone pinnakasutus jätab mänguruumi ning seda saab kasutada ka mõnel muul otstarbel, näiteks laoruumidena ning soovi korral saab sealseid tootmishooneid ka rendile võtta," lisas Pank.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele