• 19.09.07, 11:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

TV3 on reklaamimüügi liider

Vaatamata sellele, et TV3 eelmise aasta lõpus liidripositsiooni kaotas, edastas ta reklaamikäibes Kanal 2 40 miljoni krooniga, kirjutas Äripäev.
"2007. aasta märtsis toimunud parlamendivalimised tõid reklaamiturule oodatust rohkem erakorralist uut raha. Lisaks on üleüldine majanduskasv ja suur tarbimine genereerinud tarbekaupade ja jaemüüjate edukas tulemused," nentis TV3 tegevjuht Toomas Vara.
Järgmise aasta turgu on Vara sõnul tänase seisuga veidi ettearvamatu. "Ühtpidi võiks eeldada, et jätkub kasv vahemikus 15-20%, samas muudavad viimaste aegade majandusuudised meid veidi ettevaatlikumaks," sõnas ta. " Siiski pole tõsiseks pessimismiks põhjust ja pakun teleturu kasvuks seitse-kaheksa protsenti," sõnas Vara konservatiivselt.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Hetkel kuum

Restate´i kinnisvaraanalüütik Julia Linde laseb maksuküüru kaotamise kiidetud mõjust õhu välja.
Uudised
  • 20.05.26, 13:00
Vaheda aususega. Julia Linde: Uusarenduse „uus“ ei ole enam iseseisev müügiargument
See on reljeefne. Vaata, milline kuristik haigutab Tallinna uusarenduste, järelturu ja veneaegsete korterite ruuduhindades!
LVM Kinnisvara tegevjuht Ingmar Saksing teeb turultegutsejatele selge vahe sisse.
Uudised
  • 22.05.26, 06:00
Terade eraldamine sõkaldest. Saksing: turul on näha väga selget erinevust projektide vahel
Mida tuleb arendajal teha teisiti?
Ingvar Allekand (vasakul) Äripäeva kinnisvarakonverentsil moderaatori, Aigar Vaigu küsimustele vastamas.
Saated
  • 15.05.26, 08:30
Maaklerid panid paika eestlaste suvekodude hinnapiiri: otsitakse kuni 130 000 euroni
Esimeses etapis valmis Marienholmi poolsaarel viis hoonet kokku 50 korteriga.
Uudised
  • 19.05.26, 11:40
Nooditabaja: Scandium käivitab Marienholmi uue etapi. Vaata, mis sinna tuleb!
Ehitajad, arendaja otsib, kes Teist selle valmis teeks
Kinnisvaraettevõtja ja Talsinkit arendava US Real Estate´i omanik Urmas Sõõrumaa libistab nurgakivi kapsli paika.
Uudised
  • 20.05.26, 16:18
2 galeriid glamuuri: Sõõrumaa pani paika Talsinki olulisima nurgakivi - vaata, mis sinna tuleb
Kasvuruumi on ees küll ja veel.
Uudised
  • 18.05.26, 06:15
Summuse rahaveski kogub pöördeid: I kvartal lisas müügitulu ja puhaskasumit
Aavo Koppel: laienemine Poola turule on täitnud oma eesmärki
Domus Kinnisvara juhatuse liige Ingvar Allekand teeb asise vaate.
Uudised
  • 20.05.26, 12:26
Ingvar Allekand: aastaga pole midagi tegelikult muutunud
Vaata rahalist arvestust. Mida ja kellele lubab aasta alguses toimunud maksuküüru kaotamine?
Business Arena Baltics 2026 näitas selgelt, et sektori järgmine arenguhüpe ei sõltu ainult suurtest strateegilistest otsustest, vaid ka sellest, kui sujuvalt toimivad igapäevased tööprotsessid.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele