• 20.09.07, 17:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

SRV Kinnisvara lubab ajakirjanikele 10 protsenti soodustust

Äripäev küsis arendajatelt, kas nad on viimase kolme kuu jooksul oma projektide hindu langetanud ning milliseid soodustusi nad hetkel pakuvad.
Kas olete nõus müüma, kui ostja teeb letihinnast 10 protsenti odavama konkreetse pakkumise?
SRV Kinnisvara ASi tegevjuht Margus Mändmets, vastas, et pole viimaste kuude jooksul oma projektidel hinda alandanud.
"Jõekaare projektis tegime maikuu jooksul küll kampaania, mille käigus korteriostjatele pakkusime 1 aasta intressipuhkust," ütles Mändmets, kuid lisas, et hetkel soodustus enam ei kehti.

Artikkel jätkub pärast reklaami

"Kõigile Äripäeva täiskohaga ajakirjanikele oleme nõus kuni septembri lõpuni müüma 10% letihinnast odavamalt," lubas ta ja lisas "Kiirustage!"
Pikemalt loe arendajate soodustustest 2. oktoobi Kinnisvara lisast.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 15:54
Viimsisse kerkiv elamurajoon paneb investoreid krunte jahtima
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.

Hetkel kuum

Martin Rekori juhitava Lumi Capitali eestvedamisel valmisid Tallinnas Manufaktuuri kvartali üürikorterid.
Saated
  • 23.03.26, 11:08
Nii see kisubki. Üürimajade arendaja: kinnisvara hind hakkab langema
Eluasemeturg keerleb nõiaringis: üür riisub koore ja üürihinnad saavad tõusuks tuge
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Uudised
  • 19.03.26, 11:30
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Vaata, millised on üürikorterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad Tallinna linnaosades. City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov: üüriinvestorid on jätkuvalt surve all
LVM Kinnisvara tegevjuht Ingmar Saksing tunneb valdkonda peensusteni ning teeb toeka ettevaate.
Uudised
  • 25.03.26, 10:58
Arendaja, maakler, müüja, ostja - see ootab Teid sel aastal ees
Vaata, mis ootab ees üüriturgu
East Capital Real Estate'i partner ja juht Albin Rosengren näitab, mida partnerlus VGP-ga East Capitalile annab. See on märkimisväärne.
Uudised
  • 25.03.26, 06:15
Taas uus ühisjõud: East Capital lõi käed Euroopa juhtiva arendajaga
Šaakalid turul: magusad korterid lähevad Tallinnas mühinal
Uudised
  • 20.03.26, 09:35
Šaakalid turul: magusad korterid lähevad Tallinnas mühinal
Kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark annab asjatundliku ülevaate.
Uudised
  • 19.03.26, 06:30
Vaata, kuidas pealinna korteritehingu hinnad muutusid tegelikult
See on arendusala tulevane üldvisuaal. Vaata galeriist detailsemalt, mis sinna veel tuleb.
Uudised
  • 23.03.26, 10:41
Galerii: vaata, milline hakkab Tartu Peetri kiriku lähiala välja nägema
Suur-Allikmäe müügimudel on üles ehitatud paindlikult. Ostjad võivad soetada krundi iseseisvaks ehitamiseks või valida „võtmed kätte“ lahenduse.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 15:54
Viimsisse kerkiv elamurajoon paneb investoreid krunte jahtima
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele