Arco Vara alustab oktoobris ristmüügi teenusega, mille abil saavad kliendid soetada kinnisvara välismaal.
Esimese etapina keskendutakse Bulgaaria kinnisvara pakkumisele ning ristmüügi teenust on kavas laiendada Arco Vara kõikide koduturgude müügivõrgustikku lisaks ka Baltikumis, Ukrainas ja Rumeenias, teatas ettevõte.
"Riikideülese ristmüügi teenuse väljatöötamise vajaduse tingis klientide kasvav huvi eelkõige Balkanimaade kinnisvaraturgude vastu," ütles Arco Vara ristmüügi teenuse juhi Mark Shein.
Sheini sõnul alustatakse sellise täisteenuse pakkumisega esialgu Bulgaariast, mille tugevustena toob ta esile värske ELi liikmestaatuse, tõusva turu, hea asukoha ning sobiva kliima. „Arendame riikideülest teenindust aktiivselt edasi. Tahame kõigi oma klientide jaoks, kel huvi välismaal kinnisvara soetada, teha protsessi võimalikult sujuvaks,“ sõnas Shein.
Arco Vara juhatuse liige, teenindusdivisjoni juht Avo Rõõmussaar näeb teenuse käivitamisel häid väljavaateid: „Usun, et saame oma klientidele pakkuda täiesti uut taset. Meil on väga aktiivne müügitiim ning võimalus avardada kliendi võimalusi kinnisvara soetamisel olgu siis koduks, puhkevõimalusteks või investeeringuks. Kindlasti on teenuse puhul huvitavad väljavaated ka arendajatele, kel soov oma pakkumisi laiemale maailmale esitleda,“ sõnab Rõõmussaar.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Uudised
  • 07.08.26, 08:00
Korteriühistute valus dilemma: kokkuhoid või kulude edasilükkamine?
Millest koosneb hoone pikaajaline remondikava? Mida tuleb laenu võtmisel võrrelda? Mida märkab kogenud haldur? Millest koosneb tark kokkuhoid?
3
Uudised
  • 06.08.26, 14:06
Eksperdid: kinnisvarainvesteering ja flippimine pakuvad võimalusi, aga ära armu sellesse
4
Uudised
  • 06.08.26, 06:15
Üürileandjad küsivad Tallinnas ja Tartus eriti krõbedat hinda
5
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
6
Uudised
  • 07.08.26, 06:30
Turul uputab uutest korteritest: arendajad hindu langetama ei kibele

Viimased uudised

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele