Merko Ehitusele ja ettevõtte nõukogu
esimees Toomas Annusele esitati täna 15. oktoobril 2007 kahtlustus altkäemaksu
andmises ja usalduse kuritarvitamises.
Merko Ehitus ja Toomas Annus on seisukohal, et esitatud kahtlustused on arusaamatud ning ettevõtte ja tema juhtorganite tegevus on olnud ja on korrektne ning Eesti Vabariigi seadustega kooskõlas, teatas ettevõte börsile.
Merko Ehitus ja Toomas Annus usuvad uurimise erapooletusse, loodavad, et uurimistoimingud viiakse läbi võimalikult kiiresti ning teevad omalt poolt kõik tõe väljaselgitamiseks. Ettevõte on sõlminud oma õiguste kaitseks õigusabi lepingu advokaadibürooga Teder, Glikman Partnerid.
Merko Ehitus jätkab klientide tellimuste täitmist ning informeerib börsi jätkuvalt asjaolude täpsustamisel seaduses sätestatud korras.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.