• 15.10.07, 15:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arakas: kinnisvaraturul toimuv on võrreldav tänase ilmaga

Arco Vara juhi Viljar Arakase sõnul on olukord kinnisvaraturul sama nagu tänane vihma ilm õues.
„Olukord kinnisvaraturul on täpselt selline, nagu tänane ilm õues. Selleks, et erineda ja pakkuda inimestele uusi võimalusi, alustamegi uue projektiga,“ lausus Arakas Arco Vara pressikonverentsil.
Arco Vara ostab Kodukoldesse korteri ostjalt viimase soovi korral tema vana korteri turuhinnast odavamalt ära.
Arco Vara töötas Kodukolde arendusprojekti huvilistele välja kaks Eesti turul uuenduslikku müügilahendust, millest esimese käigus on koostöös DnB NORD Pangaga võimalik soetada uus kodu ilma igasuguse omafinantseeringuta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele