• 17.10.07, 12:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Murdoch lööb Skype’iga käed

Rupert Murdochi populaarne sotsiaalse võrgustiku keskkond MySpace teeb koostööd Skype’iga, lisades oma reaalajas suhtluskanalile helistamise võimaluse.
MySpace ja Skype teatasid eile, et MySpace’is saab alates novembrist kasutada ka Skype’i tasuta netikõnede teenust, kirjutas CNNMoney.com.
Kasutajad, kel on Skype’i konto, peavad teisele MySpace’i liikmele helistamiseks klikkima vaid ühele nupule oma MySpace’i profiilis. Helistada saab nii teise arvutisse kui ka telefonile, seega ei pea kasutaja, kellele kõne on suunatud, olema veebis.
Teenust pakutakse esialgu 20 riigis.

Artikkel jätkub pärast reklaami

MySpace on News Corp.’i andmeil maailma suurim sotsiaalse võrgustiku koduleht, millel on 110 miljonit kasutajat. Skype’il on hetkel 220 miljonit registreeritud kasutajat. Ettevõtted kavatsevad teenustest saadava tasu kaheks jagada.
Tavalised ühest arvutist teise tehtud kõned on tasuta. Maksma aga peab selliste teenuste eest nagu isiklik telefoninumber, häälsõnumid, kõnede suunamine ja helistamine arvutist telefonile.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele