• 26.10.07, 18:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hispaania kinnisvarafirma otsib Eestist Marbellasse 150 telefonimüüjat

Rahvusvaheline kinnisvarafirma MRI Overseas Properties, mille peakontor asub Hispaanias Marbellas, otsib Eestist üliõpilaste karjäärilisti kaudu 150 telefonimüüjaid.
„MRI Overseas Properties otsib oma meeskonda 150 noort ja ambitsioonikat inimest, kes valdavad väga heal tasemel inglise keelt, soovivad tegeleda telefonimüügiga ning elada ilusal eksootilisel Marbella saarel (Marbella on linna Hispaania lõunarannikul – toim.),“ seisab Tallinna Ülikooli üliõpilaste meililisti saadetud kirjas.
Projekti raames otsitakse nii kogenuid müügi- ja kinnisvara inimesi kui ka lihtsalt aktiivseid, eesmärgipäraseid noori, kes „tahaksid reisida ja nautida päikest ja ilusat loodust vahelduseks hallile Eestile“.
Noori oodatakse tööle niipea kui võimalik, lühim võimalik töötamise aeg on kuus kuud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ettevõte tegeleb luksuskinnisvara müügiga sellistes riikides nagu Hispaania, Küpros, Ameerika Ühendriigid, Bulgaaria, Türgi ja paljud teised.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele