• 26.10.07, 18:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sedin: Lutheri kvartali müügiga võib rahul olla

Tallinnas Lutheri kvartalit arendav Pjotr Sedin ütles täna aripaev.ee-le, et on uute korterite müügitulemustega rahul.
„Müüdud on 132 korterist 90. Seega võiks müügiga rahul olla,“ ütles Sedin, kinnitades, et projekt on ilusasti graafikus ja kogu töö saab valmis järgmise aasta veebruari lõpus.
Septembri keskel ütles kinnisvaraarendaja, et kahe kuu pärast on kõik tööd lõpetatud, praegu aga sõnas mees, et novembriks pidid valmis saama esimesed trepikojad.
Aprilli seisuga oli Lutheri kvartalist müüdud 59 korterit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele