• 05.11.07, 12:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rahumäe tee alla ehitatakse tunnel

Rahumäe tee alla rajatakse kergliiklejate tarbeks tunnel.
Seoses Nõmme vanale raudteetammile kergliiklustee rajamisega on alates tänasest, 5. novembrist 22. novembrini liikluseks suletud Rahumäe tee kalmistu ja Piiri tänava vaheline lõik. Nimetatud ajavahemikul rajatakse Rahumäe tee alla kergliiklejate tarbeks tunnel. Läbisõit tagatakse ainult ühistranspordile.
Graniitsõelmetega sillutatud 2,2 kilomeetri pikkune tunneliga kergliiklustee rajatakse Rahumäe teest kuni Vääna tänavani, teatas Tallinna pressiteenistus.
Rajatav kergliiklustee on jätkuks 2005. aastal valminud Pärnu maanteest kuni Rahumäe teeni valminud lõigule ja neid teid hakkab omavahel ühendama Rahumäe tee alla rajatav tunnel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Ehitus on planeeritud lõpetada 15. detsembriks 2007. Kui talv tuleb väga varakult, võib tööde lõpetamine lükkuda ka 2008.aasta kevadesse.
Objekti maksumus on 11,5 miljonit krooni. Kergliiklustee projekteerija on AS Talter ja ehitaja AS KPK Teedeehitus.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Viimased uudised

Uudised
  • 07.11.25, 09:50
Aasta puitehitis 2025 on Võsu põhikool
Uudised
  • 07.11.25, 08:15
Piilmannid tegid aasta suurima kinnisvaratehingu. “Ju siis on diilid head”
Uudised
  • 07.11.25, 06:45
Kinnisvarainvestorid piidlevad Lätit: "Seal on uus ajastu"
https://www.kinnisvarauudised.ee/raadio/episood/kinnisvarainvestorid-piidlevad-latit-seal-on-uus-ajastu
Uudised
  • 06.11.25, 15:34
Pärnusse kavandatakse Baltikumi esimest e-metanooli tehast
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Uudised
  • 06.11.25, 10:26
Hiiliv müra peletab kliendid ja töötajad äripindadelt
Arendaja, siin on mitu mõttekohta
Uudised
  • 06.11.25, 10:02
Nordecon andis käibes ja kasumis tagasi
Uudised
  • 06.11.25, 09:59
Merko kaotas kasumist 45%, aga näeb häid märke

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele