• 13.11.07, 11:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rikkaim bulgaarlane muudab hüljatud küla kaitsealaks

Bulgaaria rikkaim mees Vassil Božkov ostis mahajäetud küla riigi lõunaosas, teatas Novinite.com, et muuta see looduskaitsealaks.
Tehingu hinnaks kujunes umbes 480 000 dollarit. Rikkuri ostetud küla asub 62,7 hektarilisel maaalal 1650 meetri kõrgusel. Seda peetakse Bulgaaria kõrgeimaks asustatud punktiks.
Božkovi vara hinnatakse 1,5 miljardile dollarile. 2007. aasta sügisel arvati ta 100 kõige rikkama Kesk- ja Ida-Euroopa ettevõtja sekka.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele