Infotehnoloogiasektoris teenivad eelkõige
asjade lihtsustajad, usub Microlinki juht Enn Saar.
Innovatsioonis ei võida alati see, kes uuenduse välja mõtleb, vaid see, kes selle ellu ja massidesse viib, kirjutab Enn Saar Microlinki kliendiajakirjas Think!.
IP-telefonid leiutati juba mõnda aega tagasi, kuid Skype suutis teha selle kasutamise piisavalt lihtsaks ning viia selle massidesse, toob ta üheks näiteks. Teise näitena nimetab Saar ID-kaarti. "Soomes ja Rootsis oli ID-kaart juba aastaid varem, kuid Eestis tehti uue dokumendi hankimine kodanikele lihtsamaks," selgitab ta.
Saare ütlusel on väiksus Eesti eeliseks. "Kõike uut on võimalik kiiremini ja odavamalt rakendada, mis teeb meist protsessiuuenduseks suurepärase maa," kirjutab Saar.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Lisaks Microlinki juhatuse esimehe ametile on Enn Saar ka Microlinki emafirma Eesti Telekomi juhatuse liige.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.