• 30.11.07, 14:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Prantsuse vanglast saab eliitvõõrastemaja

Prantsusmaa valitsus pani äsja müüki kasutuseta Avignoni vanglahoone 14. sajandist, millest The Independenti andmetel saab eliitvõõrastemaja.
Vanast vanglahoonest avaneb imepärane vaade. Türmi eluruumide pind küünib üle 1000 ruutmeetri, selle hulgas on kaks spordisaali, raamatukogu, kinosaal ja naiste karts eelvangistuse tarbeks. Oletatakse, et hoonesse tuleb pärast rekonstrueerimist 110 numbritoaga hotell.
Prantsuse valitsus ootab, et vangla hind kerkib üle 4 miljoni euro. Pakkumised tuleb teha 23. jaanuariks. Lähema kahe aasta jooksul paiskab valitsus müüki veel kaheksa kinnist vanglat.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele