Dublinis asuvast Guinnessi õlletehasest
virutati 450 õllevaati kogumahus 17 000 liitrit, vahendas Lenta.ru BBC
Newsi.
Keegi kavalpea sõitis tehase väravast oma kaubaautoga sisse ja ühendas selle taha valvega hoovis seisnud haagise, milles oli nii Guinnessi, Budweiseri kui ka Carslbergi märjukest. Seejärel sõitis ta lihtsalt minema. Hiljem leiti teises krahvkonnas tühi haagis.
Guinnessi tehas hindab tekkinud kahju 64 000 euroni. The Timesi andmetel oli see esimene vargus tuntud pühaku kaitse all olnud tehasest, mis alustas tegevust 246 aastat tagasi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.