Schenkeri juht Meelis Arumeel ütles
aripaev.ee-le, et ei ole EMT hinnaarvestuse muutmise pärast mures.
„Me ei ole paanikas. Meie ettevõttel on teistel põhimõtetel lepingud. Meil on sideleping ja üksikute kõneminutite eest maksma ei pea,“ märkis Arumeel.
Arumeele sõnul on Schenker EMT klient. Kokku kasutab EMT mobiiliteenuseid ettevõttes umbes 150 inimest.
Aripaev.ee küsis Meelis Arumeelelt päevaküsimuse „Kas kavatsete EMT hinnapoliitika muutmise pärast mobiilioperaatori välja vahetada?“
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.