• 04.12.07, 15:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kinnisvarafirma: sobiv aeg on investeerida Egiptusesse

Kinnisvaraarenduse ja müügiga peamiselt kuurortpiirkondades tegelev OÜ Burbonas soovitab üle vaadata investeeringud ning paigutada raha Egiptuse kinnisvarasse, sest hinnatõusu potentsiaal seal on endiselt väga kõrge.
“Egiptus ei tähenda pelgalt aastaringset suve, sinist merd, puhtaid randu ja erilist kultuuri, vaid ka iga-aastast kinnisvarahindade tõusu. Seega on iga investori jaoks tegemist ligitõmbava investeerimisalternatiiviga,” räägib Erki Markus, OÜ Burbonas direktor avaldatud pressiteates.
Üheks oluliseks investeeringu atraktiivsust mõjutavaks faktoriks on Markuse sõnul valuutakursside muutused. „Egiptuses teostatakse kinnisvaratehingud tavaliselt USA dollarites või Suurbritannia naeltes. Seega on eestlaste jaoks kasulikum osta kinnisvara nüüd, teisel poolaastal, sest nende valuutade ostuhinnad on langenud vastavalt 9% ja 5%,“ rääkis OÜ Burbonas direktor.
„Hinnanguline aastane kapitali tootlikkus on 20% ja enamgi,“ rääkis direktor ning lisas, et sellised eeldused ja trendid kestavad Egiptuses juba aastast 2004.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Markuse sõnul algavad ühe ruutmeetri hinnad Hurghadas 200 eurost ehk 3120 Eesti kroonist ja Sharm El Sheikhis alates 620 eurost ehk 9672 Eesti kroonist. Egiptus on Markuse hinnangu siiski ligitõmbav eelkõige madalate hindade tõttu.
OÜ Burbonas põhitegevusalaks on kinnisvara arendus ja müük kuurortpiirkondades. Firma sai alguse aastal 2005 Leedus ja kandis nime UAB Burbonas. Alates aastast 2007 tegutseb ettevõte ka Lätis ja Eestis.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Restate´i kinnisvaraanalüütik Julia Linde laseb maksuküüru kaotamise kiidetud mõjust õhu välja.
Uudised
  • 20.05.26, 13:00
Vaheda aususega. Julia Linde: Uusarenduse „uus“ ei ole enam iseseisev müügiargument
See on reljeefne. Vaata, milline kuristik haigutab Tallinna uusarenduste, järelturu ja veneaegsete korterite ruuduhindades!
LVM Kinnisvara tegevjuht Ingmar Saksing teeb turultegutsejatele selge vahe sisse.
Uudised
  • 22.05.26, 06:00
Terade eraldamine sõkaldest. Saksing: turul on näha väga selget erinevust projektide vahel
Mida tuleb arendajal teha teisiti?
Ingvar Allekand (vasakul) Äripäeva kinnisvarakonverentsil moderaatori, Aigar Vaigu küsimustele vastamas.
Saated
  • 15.05.26, 08:30
Maaklerid panid paika eestlaste suvekodude hinnapiiri: otsitakse kuni 130 000 euroni
Esimeses etapis valmis Marienholmi poolsaarel viis hoonet kokku 50 korteriga.
Uudised
  • 19.05.26, 11:40
Nooditabaja: Scandium käivitab Marienholmi uue etapi. Vaata, mis sinna tuleb!
Ehitajad, arendaja otsib, kes Teist selle valmis teeks
Kinnisvaraettevõtja ja Talsinkit arendava US Real Estate´i omanik Urmas Sõõrumaa libistab nurgakivi kapsli paika.
Uudised
  • 20.05.26, 16:18
2 galeriid glamuuri: Sõõrumaa pani paika Talsinki olulisima nurgakivi - vaata, mis sinna tuleb
Kasvuruumi on ees küll ja veel.
Uudised
  • 18.05.26, 06:15
Summuse rahaveski kogub pöördeid: I kvartal lisas müügitulu ja puhaskasumit
Aavo Koppel: laienemine Poola turule on täitnud oma eesmärki
Domus Kinnisvara juhatuse liige Ingvar Allekand teeb asise vaate.
Uudised
  • 20.05.26, 12:26
Ingvar Allekand: aastaga pole midagi tegelikult muutunud
Vaata rahalist arvestust. Mida ja kellele lubab aasta alguses toimunud maksuküüru kaotamine?
Business Arena Baltics 2026 näitas selgelt, et sektori järgmine arenguhüpe ei sõltu ainult suurtest strateegilistest otsustest, vaid ka sellest, kui sujuvalt toimivad igapäevased tööprotsessid.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele