Suurärimees shy;Oliver Kruuda soetas maja, mis asub peaaegu tema kodu vastas teisel pool tänavat. Aadressil Helbe 12 asuv eramu kuulus kuni oktoobrini Anu Havamile.
Pärast omandi üleminekut on kinnistule jäetud veider hüpoteek summas 2,9 miljonit krooni Havami kasuks. Justkui oleks Kruuda oma nimele saanud korraga nii kinnistu kui ka mitme miljoni krooni eest kohustusi, kirjutas Eesti Ekspress.
Kui Ekspress Kruudalt soetatud maja kohta küsis, mõtles ärimees pikalt ja küsis siis vastu: “Kas sa eile poes käisid? Piima ostsid? Mis sa siis ostsid?” Seejärel viskas endine kommitööstur nalja, et teeb Helbe 12 majja vanadekodu ja hakkab seal Ekspressi suvemänge korraldama.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele