Läti taksofirmad kahtlustavad, et
konkurss Riia rahvusvahelise lennujaama teenindamise eksklusiivsetele õigustele
ei ole õiglane.
Kahtlustatakse, et konkurss, mida Riia rahvusvaheline lennujaam organiseerib, annab eksklusiivsed õigused ja garanteeritud kasumi ainult ühele firmale – transpordigrupile Riia Takso, vahendas BBN.
Konkursi tingimused olid pettunud taksofirmade andmetel seatud nii, et paljud vedajad ei täida lepingutingimusi. Samas on pakkumiste esitamise aeg liiga lühike, et kvalifitseerumiseks veel radikaalseid muudatusi sisse viia. Konkurentsitingimusi uurib juba konkurentsinõukogu ja hangete monitooringu büroo.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.