Nokiale aktsiale müügisoovituse ja 11,40
eurose hinnasihi andnud Dresden Kleinworti rootslasest analüütik Per Lindberg on
eemaldatud töölt, kirjutab Kauppalehti Online.
Rootsi majandusleht Dagens Industri kirjutas, et analüütik pole olnud tööl juba terve nädala ehkki ametlikult pole vallandamisest teatatud. Lindbergi tuntakse analüütikut, kes on Nokiale pidevalt ennustanud hävingut. Ta on soovitanud aktsiat müüa alates 2005. aastast. Varem, kui analüütik oli 2004. aastal soovitanud aktsiat osta, kukkus see aga üle 30 protsendi.
Samas on Lindberg soovitanud juba aastaid osta Ericssoni aktsiat andes hinnasihiks 45 Rootsi krooni. Täna hommikul oli Ericssoni aktsia hind 15,04 Rootsi krooni.
Nokia aktsia hind oli täna hommikul 25,13 eurot.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.