• 28.12.07, 09:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Peugeot plaanib Venemaale ehitada autotehast

Prantsusmaa autotootja Peugeot Citroen plaanib ehitada oma esimese tootmise Venemaale, Euroopa kõige kiiremini laienevale turule.
Uus tehas alustab tootmist linnas Kaluga aastal 2010. Peugeot Citroen loodab 2010. aastal müüa 100 000 autot ning kolmekordistada järgneval aastal seda numbrit, kirjutas BBC.
Paljud ülemaailmsed ettevõtted ehitavad oma autotehased Venemaale, et vältida ränkasid impordi kulusid Venemaa turule. Venemaal müüdi sellel aastal ligikaudu 2 miljonit autot, kuid analüütikud ütlevad, et madala tootmise tõttu on seal ruumi kiireks nõudluse kasvuks.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 09:33
Korteriühistute probleemid seisavad sageli otsustusvõimetu juhatuse taga
Paljud korteriühistud elavad aastaid olukorras, kus probleemid on silmaga näha ning kuhjuvad, kuid haldusfirmat ei vahetata. Silm pigistatake kinni, oodatakse, kannatatakse ja loodetakse, et ehk läheb paremaks. Tegelikkuses piisab aga sageli ühest otsusest, et olukord muutuks.

Viimased uudised

Uudised
  • 10.04.26, 08:30
Kas pealinna korterid hakkavad nüüd kallinema? Hea küsimus
Tallinna turg seab Eesti eluasemeturu nooti
Uudised
  • 10.04.26, 07:00
Galerii: 3 arendajat võimestavad magalat - vaata, mis sinna tuleb
Ruumilise aktsendi loomine tuleb sellele linnaruumile vaid kasuks
Saated
  • 10.04.26, 06:00
Maa- ja ruumiamet kärpis end ligi aastaga viiendiku võrra
Uudised
  • 09.04.26, 13:16
Kaardirakendus koondab investorile kokku üle 460 Eesti tööstusala
Uudised
  • 09.04.26, 12:58
Mis annab ärikinnisvaraturul konkurentsieelise? Siin on tahke enam kui üks
Lisatud US Real Estate tegevjuhi Kaarel Loigu ja Forus kinnisvara jätkusuutlikkuse juhi Jaanika Veldre kommentaarid
Uudised
  • 09.04.26, 11:20
1Partner ja Lind Living annavad Kadriorus 2 hoonele uue käigu
Lind Livingu omanikud on Hans H. Luik, Anne Luik ja Epp Nael ja ettevõte on varasemalt renoveerinud mitmed tuntud hooned Tallinna vanalinnas, Toompeal ja Kadriorus.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.04.26, 11:14
Võimalus soetada Tallinna lähedal hinnakasvupotentsiaaliga ärimaa
Uudised
  • 09.04.26, 10:55
Milline kodu müüb aastal 2030?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele