Neljapäeva õhtul hukkus Koplis 5. liinil toimunud
majapõlengus kaks naist, kaks inimest päästeti.
Häirekeskus sai teate tulekahjust kell 22.26. Sündmuskohale saadeti neli päästemeeskonda, paakauto, kaks redelautot ja kiirabi. Päästjate sündmuskohale jõudes põles ametlikult tühjana seisva elumaja esimene korrus. Hoonesse sisenenud päästjad leidsid kustutustööde käigus kaks hukkunud naisterahvast, kaks hoones viibinud inimest päästeti ja anti üle meedikutele, teatas Põhja-Eesti Päästekeskus.
Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.Eelmisel aastal hukkus Tallinnas elaniketa hoonetes puhkenud tulekahjudes 12 inimest. Alanud aastal on Eestis toimunud tulekahjudes hukkunud kolm inimest.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.