BREC Kinnisvara Tartu büroo maakleri Rene Vähi sõnul on iga aasta lõpp ja uue algus loid aeg, kuid päris varjusurmas kinnisvaraturg ka ei ole.
„Iga aasta lõpp ja uue aasta algus on selline aeg, kui midagi ei toimu. Ma ei tea, kas see on ainult minul nii, kuid mingit elavnemist on märgata küll. Päris varjusurmas turg hetkel pole, helistamisi on iseenesest palju. Majade vastu on huvi tuntud, samuti on ka krunte ostetud,“ märkis Vähi ning lisas, et Tallinna ja Tartu turgu eraldi võtta ei saa.
„Eelistatakse Annelinna kortereid ja paneelikaid. Meie oma Vikerkaare projektiga pole hindasid alandanud ning esialgu meil seda plaanis pole. Esimene maja kolmest majast on nüüd valmis ning seal elab kolm peret ka juba sees. Ootame, kuni maja saab lõplikult valmis, kui siis ka pole kõik müüdud, siis vaatame. Esimene maja peaks valmis saama jaanuari lõpus, vaja paigaldada veel mõned piirded ja käsipuud,“ märkis Vähi.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Analüüsid
  • 05.06.26, 06:30
Nuta või naera - uue korteri ostja muutub järjest vanemaks. Miks küll? Olukorra anatoomia ja 7 tegurit
Eduvõtmed on olemas, haara kinni! Lisaks: millised pealinna arendajad müüsid mais kõige enam uusi kortereid?
2
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
3
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
4
Uudised
  • 18.06.26, 07:15
Üürituru ekspert näitab millises pealinna piirkonnas millist üüri küsida
5
Uudised
  • 12.06.26, 09:33
Balti Vara ja Tatoli omanikud ehitavad Tartu ringristmiku äärde uue ärikompleksi
“Hetkel tegeleme detailplaneeringu muutmise protsessiga”
6
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele