• 16.01.08, 17:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Statoil ostab ELi kvaliteedistandardile vastavat kütust

Statoil teatas vastuseks küsimusele, kuidas mõjutab Venemaa hüpe nafta eksporditollides kütuse hinda, et nad ostavad vaid ELi kvaliteedistandardile vastavat kütust.
"AS Eesti Statoil kasutab vaid StatoilHydro kontserni poolt heakskiidetud Euroopa Liidu kvaliteedistandardeid täitvaid tootjaid," ütles Statoili kontseptsioonijuht Kai Realo.
Eesti Statoil tarnib mootorikütuse Statoili kontserni kuuluvalt StatoilHydro ASA-lt, millel on rafineerimistehased Norras Mongstadis ning Taanis Kalundborgis ja Leedu Mazeikiai rafineerimistehasest.
"Leedu tehasest ostame Euroopa turule suunatud eksporttoodangut, sest nii Läti kui Leedu turule toodetakse kõrgema väävlisisaldusega kütust," lisas Realo.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele