Väljaanne Property Week kirjutas, et
Inglismaal asuva Birgminghami linnavõimud plaanivad ehitada Euroopa ühe suurima
raamatukogu, mis maksab 4 mld krooni.
Linnavõimud otsivad praegu arhitekti. Raamatukogu ehitusplats paikneb otse ühe Suurbritannia juhtiva teatri, Birmingham Repertory Theatre, kõrval. Projekt läheb maksma 193 miljonit naelsterlingit (4048 miljonit krooni).
Birminghami linnaraamatukogu arhitektiks saab kandideerida 3. märtsini. Ehitus algab aastal 2010 ja lõpeb 2013 keskpaigas.
Tallinna lennujaama ümberehitus maksab umbes miljard krooni. KUMU ehituseks ja sisustuseks kulus vähem kui miljard krooni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.