• 24.01.08, 14:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Paide uus spordihall jäi rahata

Paide spordihalli ehituseks laenuvõtmise riigihange nurjus, sest laenu oli huvitatud andma ainult Hansapank ja seegi küsis linnajuhtide meelest liiga suurt intressi.
Paide abilinnapea, Paide spordi- ja tervisekeskuse nõukogu esimees Kaido Ivask ütles, et hankel sooviti saada 74 miljonit krooni laenu. Kui suurt intressiprotsenti Hansapank laenu eest küsis, ei nõustunud Ivask ütlema, kirjutas Järva Teataja.
Ivask tunnistas, et on pankadelt uurinud, miks nad spordihalli rahastamisest huvitatud polnud, ja saanud vastuseks, et kuna Paide linna raha on Eesti Ühispangas, oletasid nad, et nii-öelda kodupank teeb parima pakkumise.
Ivaski teada ei teinud Ühispank pakkumist seetõttu, et pidas Paide laenukoormat liiga suureks. „Seda muret mina ei jaga, sest laenu ei võta mitte linn, vaid sihtasutus,“ selgitas ta.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Laenu saamiseks kavatseb sihtasutus korraldada uue riigihanke, lootes, et siis on ka teised pangad aktiivsemad.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 11:17
Professionaalne kinnisvarahooldus ja avariiteenus lasevad keskenduda sellele, mis on päriselt oluline
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele