Lätis kasvab tõenäoliselt välisettevõtete
roll kinnisvaraarenduse projektides, kuna välisinvestorid näevad Balti
riikides huvitavamat turgu kui piiratud “vanas Euroopas”.
Rahvusvahelise kinnisvarakonsultatsiooni firma Re Solutioni juht Raitis Nespors ütles, et kinnisvaraprojektide arendamise stiimul võib tulla välisarendajatelt. "Neil on selliste tingimustega töötamise kogemus, neil on ligipääs finantsvahenditele investeerimaks arendusprojektidesse. Maailmas on palju kapitali, mis otsib võimalusi," vahendas BBN Nesporsi sõnu.
Nespors lisas, et konservatiivselt mõtlevad rahvusvahelised ja välisinvestorid näevad kindlasti Balti riikides huvitavamat turgu kui “vana Euroopa” riikides, mille turukasv on palju rohkem piiratud.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.