Interfaks teatas täna, et kohus mõistis Kemerovo omonlased banditismi eest 12-23 aastaks vangi.
Kohus sulges endised Vene eriväelased aastateks trellide taha banditismi, peksmiste ja mitme tapmise pärast, vahendas Lenta. Uurijatel ei õnnestunudki välja selgitada, kes oli aastatel 2005-2006 aset leidnud kuritööde eestvedajaks.
Andrei Andrejevi, Andrei Rogožnikovi, Aleksandr Gurjanovi ja Andrei Strjuki esimeseks ohvriks osutus narkoparuni autojuht, keda nad kui võimalikku tunnistajat üle kuulasid. Uurimise andmetel kasutasid omonlased seejärel autojuhilt välja pigistatud andmeid isiklikuks tarbeks ning "koristasid" tunnistaja teelt.
Seejuures tapsid omonlased teise mehe, et võtta temalt ära auto. Kolmas tapatöö osutus tellimusmõrvaks.
Endised eriväelased kaebasid kohtuotsuse edasi.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele