• 13.02.08, 22:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Neste ja Statoil kergitasid kütusehindu taas 40 sendi võrra

Täna tõstis Neste taas mootorikütuste hindu 40 sendi võrra, Nestele järgnes sama suure hinnatõusuga Statoil.
Statoil tõstis hindu täna kell 15.00. Kütusemüüja põhjendas olukorda sellega, et viimasel nädalal on kütuste sisseostuhindade tõus maailmaturul suurendanud survet hinnamuudatuseks, kirjutas Tarbija 24.
Uue hinnakirja järgi maksab bensiin 95 Statoili teenindusjaamades 15,85, bensiin 95 Ultima 16.10, bensiin 98 Ultima 16.35, bioetanool E85 12,95 ja diislikütus D Fortis 17.10 krooni liiter. Automaatjaamades on bensiin 95 liitrihinnaks 15,60, bensiin 98 liiter maksab 16.10 ja diislikütus D liiter 16.85 krooni.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele