Kuigi Jõhvi praeguse turu kohale kavandatud
äri- ja kortermaja ehituse algus on korduvalt edasi nihkunud, kinnitab arendaja,
et ta pole plaanist loobunud.
Terrazzo Plaza nimelise hoone ehitus pidi esialgse kava järgi algama mullu sügisel. Arendaja Bestok Kinnisvara arendusjuhi Rein Riisalu sõnul käib ehitusfirmade pakkumiste sõelumine.
"Me peame pakkumisi hindama kompleksselt, sest odavaim pakkumine ei pruugi olla parim," ütles ta ja lisas, et põhimõtteline kokkulepe on sõlmitud ka ehituse finantseerimise osas, kuid keeldus ütlemast nii tehingu teist osapoolt kui ka summat.
Riisalu nimetas uueks tähtajaks, mil kraanad praeguse Jõhvi turu asukohal tegutsema hakkavad, märtsi lõppu. Tema sõnul pole niivõrd mahuka objekti ehituse alguse nihkumises poole aasta võrra midagi ebatavalist.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Terrazzo Plaza tuleb projekti järgi seitsmekorruseline hoone, kaubanduspindadeks on ette nähtud 4454 ja büroopindadeks ligi 1850 ruutmeetrit, hoonesse on plaanitud 40 korterit, hoone alla ja sellest väljapoole kokku 100 parkimiskohta.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?