Salva Kindlustuse teatel maksid
nad tänavu jaanuaris kahjujuhtumite eest ligi 22,4 miljonit krooni
hüvitisi, mida on möödunud aastaga võrreldes ligi 40% enam.
Tavapäraselt maksis Salva enim hüvitisi liikluskindlustuses, kus hüvitamisele kuulus 9,4 miljoni krooni, ja kaskokindlustuses, kus hüvitati ligi 7,5 miljoni krooni eest kahjusid. Möödunud aasta sama perioodiga võrrelduna kasvasid makstud hüvitised kokku 39,6%.
Sõidukitega seotud kahjusid oli jaanuaris kokku 576, neist 294 liiklusjuhtumit ja 282 kaskojuhtumit.
Reisikindlustuse hüvitist maksis Salva Kindlustus jaanuaris 3,1 miljonit krooni, varakindlustuses kuulus hüvitamisele üle kahe miljoni krooni eest kahjusid.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Salva Kindlustus kogus jaanuaris 32,3 miljonit krooni kindlustusmakseid, mis on 6,6% vähem kui eelmisel aastal. Samas suurenesid kogutud kindlustusmaksed varakindlustuses 14,5% ja reisikindlustuses, kus Salval on üle 40%lise turuosaga liidripositsioonil, koguni 123,5%.
1993. aastal loodud Salva Kindlustuse ASi turuosa ulatub finantsinspektsiooni andmetel 10% kanti. Kindlustusel on 24 esindust ja müügipunkti üle Eesti.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.