Endine keskkonnaminister Heiki Kranich üürib juba üle viie aasta maadevahetajatelt 160ruutmeetrist luksuskorterit, seda enda väitel kirvehinnaga.
Kranichi sõnul tasub ta soojematel kuudel Tallinna kesklinnas asuva eluaseme eest koos kommunaalkuludega 20 000 krooni, talvel ulatuvad arved 25 000 kroonini, kirjutas Eesti Ekspress.
"Seda ongi palju, ma olen maksnud üüri vastavalt turuhinnale," ütles Kranich Ekspressile, "mul on kogu aeg käinud jauramine Luksi Majaga, kes on tahtnud üüri tõsta."
Korter kuulub Merko juhtide Toomas Annuse ja Tõnu Toomiku lähisugulaste ja maadevahetaja Koit Uusi osalusega kinnisvarafirmale Luksi Maja.
Kranich kahetseb, et tal pole raha mitme miljoni kroonise korteri päriseks ostmiseks, Kranich kolis Tuvi tänaval asuvasse korterisse 2003. aasta algul, kui töötas keskkonnaministrina.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
2
Uudised
  • 17.06.26, 11:49
Scandium leidis 60-miljonilise arenduse II etapile ehitaja
3
Uudised
  • 17.06.26, 06:15
Mida pank Sinu kohta uurib, kui soovid võtta kodulaenu?
4
Uudised
  • 16.06.26, 13:39
Ühtlustumine ja sumbumine. Sucksdorff: Tallinna uus korter maksab sama palju kui Helsingi järelturukorter
Senise praktika baasilt ostja jõuõlg kasvab edasi ja terendumas on tühjade majade fenomen
5
Uudised
  • 17.06.26, 10:26
Capital Milli omanikud müüsid Amservi Tallinna esinduse Ott Tänakule
6
Uudised
  • 17.06.26, 12:11
2 galeriid: Mainor pani üle 20 000-ruudusele ärihoonele nurgakivi
Vaata, mis nurgakivi panekul toimus ja kes seal olid. Vaata, milline see hoone hakkab välja nägema väljast ja seest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele