Kinnisvarabüroo 1Partner Kinnisvara ja Sampo Pank alustasid tänasest ühist koostööprojekti, mille raames pakub kinnisvaraettevõte Sampo Panga klientidele soodustusi.
1Partner Kinnisvara tegevdirektori Martin Vahteri kinnitusel pakutavad soodustused täienevad pidevalt. "Märtsis on Sampo Panga klientidele näiteks 1Partneri poolt pakutav kinnisvara hindamise teenus soodsam ja kiirem," lisas Vahter.
"Parima eluasemelaenu pakkujana tagab koostöö tugeva kinnisvarafirmaga meie klientidele kvaliteetse teenuse," selgitas koostöö tagamaid Sampo Panga personaal- ja jaepanganduse asedirektor Andres Madissoo.
1Partner Kinnisvara poolt juhitavate varade kogumaht ületas 2007. aasta lõpu seisuga 1,2 miljardit krooni.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele