• 19.03.08, 17:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sooman: välismaale ostetakse kinnisvara oma rahaga

Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman märkis, et tema hinnangul on Eestist välismaale kinnisvara ostnuid umbkaudu sada inimest, kellest lõviosa kasutasid oma raha.
Soomani sõnul on enamasti tegu inimestega, kes niikuinii käivad igal aastal kuurordis puhkamas ning seetõttu on neil mõistlik kohapeal kinnisvara soetada ning ülejäänud ajaks see välja üürida. Ta möönis, et see on lisainvesteering, mida üldjuhul laenuga ei tehta ning millel on ka riskid suuremad.
Soomani sõnul on ka pangad olnud välismaale laenu andmisel seepärast tõrksad. "Mõni aasta tagasi ei soovitud isegi siis laenu anda, kui tagatiseks oli Eestis asuv kinnisvara," sõnab Sooman.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele