• 01.04.08, 15:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lõppenud Luha 16 oksjonil müüdi vaid üks korter

Rime Kinnisvara teatas, et eile kell 16 lõppes Hollandi oksjon Luha 16 korteritele, mille tulemusena vormistati üks korteri ostu-müügi leping.
Lisaks ühele müügilepingule vormistati kuus broneeringut. Arendusprojekti viimaste korterite hinnad saavutasid kolmenädalase kampaania jooksul taseme, mis on tänasel kinnisvaraturul soodsaim pakkumine selles piirkonnas, teatas Rime.
Hollandi oksjoni stiilis kampaania kodulehte külastati kampaania jooksul kokku 48 504 korral. Allesjäänud korterite müük jätkub hindadega, milleni need jõudsid kampaania lõpuks.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Enimloetud

1
Uudised
  • 05.01.26, 06:30
Uusarenduste turule tulevad muutused. Arendajail on 2026. aastal 3 võimalust
2
TOP
  • 12.11.25, 09:55
Kinnisvarafirmade TOPi üks uuenduslikumaid sihib ärilinnakuid ja puitmaju. Tal on karm prognoos
Neutra Capitali omanik ja juht nimetab 3 edutegurit, teeb 4 prognoosi ja näitab ära 4 eesootavat väljakutset. See puudutab tervet kinnisvaravaldkonda!
3
Uudised
  • 02.01.26, 11:49
Pealinna üüriturg on maas, tootlust võiks pakkuda mikrokorter
4
Uudised
  • 02.01.26, 11:01
Galerii: Reterra alustas Tabasalus arenduse ehitusega. Vaata visuaale!
5
Suur lugu
  • 23.04.25, 14:31
Kinnisvaraarendaja vaatab peeglisse - pilt on karm
Ahnuse kättemaks on valus. Näiteks Everaus Kinnisvara koondas ehitajad. Siin vormub arendusvaldkonna tulevik, mis ei ole kõigile jõukohane.
6
  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele