Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Manutent maksab võlakirjadelt kuni 25% aastaintressi
Manutent Hotellid korraldab
võlakirjaemissiooni, millega loodab Venemaa hotelliehituse lõpetamiseks leida 5
miljonit lisaeurot. Võlakirjade aastaintressiks pakub ettevõte 20-25%.
Evli Securities ASi koostatud võlakirjaprospekti järgi kasutab Manutent laenatavat raha Peterburi Vassili saarele kerkiva hotelli lõpetamiseks. Plaani kohaselt lunastab ehitaja võlakirjad hiljemalt 31. detsembril.
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.