Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Petrobras investeerib 15 mld dollarit kahekordistamaks naftatootmist
Petrobras investeerib 15 mld dollarit
välismaistesse projektidesse, et kahekordistamaks naftatootmist, vahendas
Bloomberg.
Brasiilia kütusetootja president Jose Sergio Gabrielli ütles täna Tokios, et ettevõte kavatseb praeguselt kahelt miljonilt barrelilt päevas tõsta tootmise 2015. aastaks 4,15 mln barrelini päevas. Ettevõte suunab ka 1,5 mld dollarit taastuvenergiaärisse. Toodangut tõstetakse, et käia kaasas kasvava autokütusenõudlusega Aasas ja lõuna-Ameerikas.
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.