• 14.04.08, 15:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehituse ABC finantsjuht: väldime töötajate koondamist

Ehituse ABCde finantsjuht Anton Kutser ütles aripaev.ee-le, et äsja omanikku vahetanud kauplusekett ühtegi poodi kinni ei pane ning väldib ka töötajate koondamist.
"Sulgeda meil ühtegi kauplust plaanis ei ole, me ei plaani ka koondada," rääkis Kutser ja lisas, et kauplusejuhatajatel on kästud hakkama saada senise eelarve ja töötajate arvuga. Erandiks on vaid uus Pärnu Ehituse ABC, kuhu võetakse pisut töökäsi juurde.
"Oleme inimeste arvu vähendanud, aga seda tööjõu voolamise tulemusel. Oleme minna lasknud kõigil, kes on tahtnud minna, ja uusi inimesi pole juurde võtnud," ütles Kutser.
Optimera Estonia AS ootab aasta teises pooles ehitusturu tõusu. "Mis kuul see juhtub, ei oska öelda, aga seetõttu püüame koondamisi vältida," selgitas Kutser.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Sel aastal plaanib Optimera Estonia hoida Ehituse ABCde käibe vähemalt eelmise aasta tasemel ehk 1,9 miljardil kroonil.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Vektori jõuõlaks teiste sarnaste arenduste kõrval on kvaliteet.
Uudised
  • 22.04.26, 10:40
Pindi ja Nordecon müüvad Vektori elu- ja äripindu. Ent sellel arendusel on oluline eelis
Hoone arendajal pole põhjust nutta - selle hoonega ollakse pikas plaanis võidus
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Uudised
  • 20.04.26, 06:00
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Olulisemad muudatused puudutavad just planeerimismenetlust
Siit saab sisse. See on nüüdse Artiuse, endise Foorumi keskuse (arhitekt: Hanno Grossschmidt) uuendatud fassaad
Uudised
  • 16.04.26, 16:54
Kes kõik seal olid!? GALERII: Sõõrumaa avas 1200-ruuduse siselinnaku. Trend kinnistub.
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.
Seileri Kvartali II etapi ehitustanner, siin peaksid majad valmima aasta pärast. Taamal laiub Pärnu linnasüda.
Uudised
  • 17.04.26, 12:32
Siin on muljet magusalt! Pärnu uusarendus nihkub mererannast jõekaldale. 4 nooblit galeriid
Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak: Nordeconi eesmärk on luua keskkond, kus on päriselt hea elada – mitte ainult täna, vaid ka pikemas vaates.
Kui tehinguga seotud lisakulud vähenevad, aitab see tuua turule inimesi, kes muidu jääksid veel ootama, märgib LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.
Uudised
  • 20.04.26, 11:51
Turuergutamine: LVM ja SEB katsetavad 0-eurost notarikulu ja laenulepingut
Veel selle aasta lõpuni tegutseb siin Keskkonnaagentuur. Ent siis läheb asi põnevaks - uuri allpool galeriid!
Uudised
  • 15.04.26, 06:00
Tubli tegu! Metro muudab büroohoone korterelamuks. Vaata galeriid - võimas muutus!
Metro tegevjuht: Võrreldes uue maja ehitamisega, aitab rekonstrueerimine meil kokku hoida ligikaudu 969 tonni süsihappegaasi
Merko rajab Kristiinesse uue elukvartali
Uudised
  • 21.04.26, 15:01
Merko rajab Kristiinesse uue elukvartali
SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt ja Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 11:00
Liftid viiekorruselistes majades ja naabruskondlik lähenemine: Tallinn otsib kortermajade renoveerimisel uusi lahendusi

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele