Taastatavast Abja mõisast Viljandimaal vaid
kiviviske kaugusele põllule tekkinud tsiklimeeste krossirada on mõisa arendajad
väga murelikuks muutnud, sest sellistes tingimustes pole majutus- ja puhkekoha
kujundamisel nende sõnul perspektiivi.
Poolteise aasta eest Abja mõisa ostnud perekond Kolk on sellesse investeerinud umbes miljon krooni, kuid ukse alla tekkinud krossirada ähvardab edasistele plaanidele kriipsu peale tõmmata, kirjutas Sakala.
Krossiraja eestvedajate kinnitusel on kokkulepped siiski võimalikud. Osaühingu Abja Mõis eesotsas seisva Veiki Kolgi sõnul on kummaline, et rada tekkis riigi maale, kus tegelikult ei tohiks omaniku nõusolekuta midagi teha.
"See on vaba põllumajandusmaa, mida peaks kasutama sihtotstarbeliselt," selgitas ta ning avaldas hämmastust, et Abja vallavalitsus on krossiraja üldplaneeringusse kirjutanud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.