• 21.04.08, 17:03
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rüütel: ootan põnevusega Arakase uusi väljakutseid

Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevjuht Tõnis Rüütel ütles aripaev.ee-le Arti Arakase lahkumist kommenteerides, et ta ei usu, nagu suudaks Arakas kinnisvaraturust eemale jääda.
"Ootan põnevusega tema uusi väljakutseid, sest ta on isiksusena väga jõuline mees, kel otsustusjulgust jagub," märkis Rüütel. Ta tuletas ka meelde, et Arakas on lubanud oma osalust mitte müüa ning jälgida Arco Vara edasist käekäiku.
Arti Arakas teatas hiljuti, et lahkub Arco Vara nõukogust.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele