• 25.04.08, 17:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elisa: oleme 4600 kliendi võrra rikkamad

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul kasvas ettevõtte kliendibaas esimeses kvartalis 4600 kliendi võrra. Suurt edu tõi perepaktett koos 6-10aastastele lastele mõeldud Limpa mobiiltelefonide müügiga.
Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul kasvas ettevõtte kliendibaas käesoleva aasta esimese kolme kuuga 4600 kliendi võrra.
„Selle aasta esimeses kvartalis kasvas Elisa kliendibaas 4600 kliendi võrra. Kasvu peamisteks põhjusteks olid edukas tegevus ärisektoris ning perepakettide müük koos Limpa mobiiltelefonidega. Oma positsioone kasvatas ka ZENi kõnekaart, mis on jätkuvalt liider teismeliste segmendis,“ rääkis edu tagamaadest Hiiepuu.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 11:43
Kose südamesse kerkib jõeäärne kortermaja, mida on piirkonda aastaid oodatud
2
Uudised
  • 19.03.26, 11:30
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Vaata, millised on üürikorterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad Tallinna linnaosades. City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov: üüriinvestorid on jätkuvalt surve all
3
Uudised
  • 19.03.26, 06:30
Vaata, kuidas pealinna korteritehingu hinnad muutusid tegelikult
4
Börsiuudised
  • 18.03.26, 06:00
Võidujooks lõunasse kiireneb. Arakas: see on meie jaoks mägi, mida me peame nüüd ronima
Sihikul on seal jaeinvestorid
5
Uudised
  • 16.03.26, 11:41
Maaklerid, müüjad, ostjad - siin rullub lahti Teie perspektiiv
Ostja ootab arendaja uuelt eluasemelt edaspidi 3 asja
6
Uudised
  • 17.03.26, 14:30
Suur tehing Pärnus: bussipargi alale plaanitakse 60 miljonilist investeeringut

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele