Naftafirmasid ühendav OPEC on hoiatanud, et
naftahind maailmaturul jälgib tõusutrendi ning ei ole välistatud, et barreli
hind võib tõusta 200 dollarini (1980 kroonini).
OPECi (Naftat Eksportivate Riikide Organisatsiooni) president Chakib Khelil süüdistab naftahinna tõusus USA dollarit, mille nõrk väärtus muudab muud varad, sealhulgas ka nafta, investoritele märksa atraktiivsemaks.
Barreli hind tõstis Suurbritannia North Sea töötajate streik ning probleemid Nigeeria naftajuhtmega.
British Petrolium sulges möödunud nädalavahetusel North Sea naftajuhtme pärast seda, kui jaama töötajad streikima hakkasid suurema pensioni pärast.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.