• 19.05.08, 16:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ärimees plaanib Seesami kohtusse kaevata

Viimsi Spa juht Peeter Kukk kavatseb kopsaka kahju väljamaksmisest keeldunud Seesami kohtusse anda. Lennureisi mahavõtmisest tekkis talle ligikaudu 20 000 krooni lisakulu.
Aripaev.ee kirjutas möödunud nädalal, kuidas kaks SEB Platinum-klienti, kelle reise kindlustas Seesam Rahvusvahelise Kindlustuse AS, rahast ilma jäid. Kuke kõrval jäi hüvitiseta ka tema sõber Ahto Altjõe.
Ootamatuid lisakulusid tekitanud Malaga Barcelona lennureisile piletid ostnud ERGO Kindlustuse kliendid said samas oma hüvitise kätte.
Seesamis kogu pere kindlustanud Peeter Kukk ostis liinilt maha võetud lennukipileti VIP Reisidest. Firma töötajad ei soostunud aripaev.ee-le juhtumit kommenteerima, põhjendades, et meediale jagab kommentaare reisifirma juht ja omanik Katrin Virkus Sule. Samas viibib Sule terve selle nädala välismaal.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.10.25, 09:43
Liven kavatseb Haaberstisse 20-miljonilist arendust
2
Uudised
  • 09.10.25, 11:59
Sooman: Pool miljonit perekorteri eest Tallinnas – pole nagu loogikat
3
Suur lugu
  • 25.11.25, 06:30
Hooneteuputus keerab kinnisvaraturu pöörisesse. Unusta eluasemete hinnatõus!
See puudutab linnavõimu, arendajaid, arhitekte, ehitajaid. Turvavööd hoidke ligi.
4
Uudised
  • 15.10.25, 10:42
Maaklerid vingerdavad käibemaksu eest. Konkurent: see ajab lihtsalt närvi
5
Uudised
  • 10.10.25, 11:00
Eesti pank hoiatab kurjakuulutavate arengute eest: riskid ärikinnisvaras kuhjuvad
6
Uudised
  • 13.10.25, 13:30
Kinnisvaraarendaja ja planeerimisameti juht tegid otseetris kokkuleppe
3,5 aasta pärast on Tallinnal olemas üldplaneering. Vanalinna arendamise osas leiti koostöökoht. Kivisaar ja Karro avaldasid, milline on nende nägemuses Tallinn aastal 2035.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele